Ir a contenido general

Operator Call Center

Bucarest, București - Informaciones sobre la localización de la oferta Customer Relations Jornada completa

Descripción del trabajo

DE CE AI NEVOIE

Tu vezi lucrurile un pic altfel. La fel și noi. Oferim posturi care îți vor pune la încercare abilitățile și îți vor permite să te dezvolți. Vino să vezi lucrurile un pic altfel împreună cu noi. Avem nevoie de câteva dintre cunoștințele și abilitățile tale de bază, iar de dezvoltarea ta în viitor, ne ocupam noi:

• Experiență în domeniul Call Centre/ Customer Support minimum 1 an.
• Excelente abilități de comunicare, vorbit și scris (web, chat si e-mail).
• Atenție la detalii: abilitatea de a prelua cu exactitate note și înregistrări ale convorbirilor telefonice.
• Orientare către client.
• Rezistență la rutină și stres: abilitatea de a rămâne calm.
• Capacitate de a lucra atât individual cât și în echipă.
• Adaptabilitate față de stiluri de lucru și deschidere la schimbări.
• Capabilități de organizare, prioritizare a sarcinilor zilnice și eficientizare a timpului.
• Cunoștințe de limbă engleză - nivel mediu (conversațional și scris)
• Cunoștințe operare PC (sisteme specifice în domeniu) - nivel mediu
• Disponibilitatea de a lucra în ture și în week-end.

RESPONSABILITĂȚILE TALE

• Preluarea apelurilor telefonice primite de la clienții companiei și soluționarea lor.
• Identificarea nevoilor clienților și oferirea de soluții simple și eficiente, în conformitate cu procedurile departamentului și politicile companiei.
• Păstrarea confidențialității informațiilor interne și ale informațiilor despre clienți.
• Asimilarea și utilizarea cunoștințelor despre gama de produse și serviciile companiei.
• Responsabilitatea pentru strângerea de informații specifice de la clienți, care vor ajuta centrul de contact să îmbunătățească experiența la cumpărături a acestora.
• Procesarea și gestionarea comenzilor în sistemul IT specific de lucru.
• Fosirea unui limbaj profesional adecvat.
• Asimilarea de cunoștințe despre sistemele și procesele specifice companiei pentru a avea capacitatea de a oferi soluții simple și eficiente.

ÎMPREUNĂ FORMĂM O ECHIPĂ

Noi ne întâlnim cu clienții noștri - în magazinele noastre, online, prin catalogul nostru și dincolo de toate acestea. Cunoaștem gama de produse IKEA, piețele locale și nevoile clienților noștri și identificăm permanent modalități noi de stabilire a unor adevărate legături cu clienții noștri, pentru a optimiza vânzările și profiturile. Alături de mii de colegi din jurul lumii, formăm o echipă diversă care lucrează pentru un succes mondial continuu al Conceptului IKEA - un concept care ajută milioane de clienți să creeze o viață mai bună în fiecare zi!